<![CDATA[PETIT Photography - Blog]]>Sun, 14 Feb 2016 21:56:19 -0800Weebly<![CDATA[Sister's session. Simonka & Saška.]]>Sun, 14 Feb 2016 18:37:58 GMThttp://www.petitphotography.sk/blog/sisters-session-simonka-saskaJe krásne, keď môžete vyrastať so svojou spriaznenou dušou. Sestry Simonka a Saška nimi určite sú. Fotili sme ich doma, v ich prirodzenom prostredí, kde sa hrajú, zabávajú a prežívajú najkrajšie chvíle detstva, ktorými sme mohli byť na chvíľu súčasťou aj my, aby raz mali pekné spomienky na toto čarovné obdobie. Mimochodom, fotenie vyhrala pre dievčatá ich maminka v našej súťaži :)
]]>
<![CDATA[Výnimočný darček]]>Wed, 16 Dec 2015 13:30:22 GMThttp://www.petitphotography.sk/blog/vynimocny-darcekViacerí ste sa nás pýtali, či je možnosť u nás zakúpiť darčekové poukážky, tak sme ich pre Vás pripravili. Ak ešte zháňate na poslednú chvíľu milý vianočný darček, alebo chcete len tak potešiť svojich blízkych, známych alebo aj neznámych, napíšte nám na info@petitphotography.sk, kde si môžete poukážky objednať a radi Vám poskytneme aj bližšie informácie :) 
​Tešíme sa na ďalšie stretnutia s Vami a Vašimi príbehmi.
]]>
<![CDATA[Evka a Michal]]>Tue, 15 Dec 2015 18:04:36 GMThttp://www.petitphotography.sk/blog/evka-a-michalVonku to už na fotenie naozaj nevyzeralo, tak sme sa tento veselý párik v očakávaní  rozhodli nafotiť v ich novom bytíku. Tam, kde sa teraz cítia najlepšie. Navarili skvelú kávičku (ktorú my môžeme;)) a tak sme sa aj my cítili ako doma. Tu je výsledok ... 
]]>
<![CDATA[Linda a Marián]]>Tue, 24 Nov 2015 23:11:34 GMThttp://www.petitphotography.sk/blog/linda-a-marianAj keď to tak nevyzerá, trochu sme v tomto jesennom počasí vymrzli, no napriek tomu sme si fotenie s Lindou a Mariánom veľmi užili. Dúfame, že výsledok sa páči aj vám.
]]>
<![CDATA[Letné rodinné fotenie]]>Sun, 06 Sep 2015 18:28:21 GMThttp://www.petitphotography.sk/blog/letne-rodinne-fotenieV horúci augustový deň sme sa stretli s krásnou, už štvorčlennou rodinkou. Vznikla z toho táto séria fotiek :)
]]>
<![CDATA[SÚŤAŽ]]>Sat, 04 Apr 2015 17:23:02 GMThttp://www.petitphotography.sk/blog/sutazPripravili sme pre Vás veľkú facebookovú súťaž.
Vyhrajte detské alebo tehotenské fotenie
podľa Vašich predstáv a potešte seba, alebo niekoho blízkeho!
Podmienky sú jednoduché :
- označiť "Páči sa mi" na stránke www.facebook.com/PetitPhotographySk a
- zdieľať túto fotku.
9.4. vyžrebujeme jedného z Vás
]]>